Ahoj všichni!

Vítejte na našich stránkách věnovaným cestování na motorkách a o všem co je s nimi spojeno. Toto je náš první příspěvek na tom to webu. Příjemná vzpomínka na podzimní ježdění v Krušných horách.

V současné době připravujeme články o zemích, které jsme zatím procestovali. Postupně přidáme i fotogalerii a rubriku o technice.

Máte se tedy na co těšit. Doufáme, že se Vám budou články líbit. :-)

 • Tamashi

  Ahoj motorkáři.
  moc se těším, co nám napíšete. Na baworovi se dá dojet hodně daleko a japonka se taky určitě nezdá.
  Hodně šťastných kilometrů přejí
  Tamashi a Ancie
  (Láďa a Ája)

 • hana nova

  Ahojky,vloni mě zlobily ruce a letošek tomu dal korunu: jsem po operaci kotníků v levé noze-úraz-dráty ,šrouby,už jsem z toho na hlavu,ne jen na nohu,budu koukat na vaše stránky.Mejte se fajn,motorkaření zdar.H

 • Petr Huska

  Ahoj,gratuluji k novému webu.Já se,jak asi víte,loni zbavil Husy a koupil DR Z 400,no a tím jsem se definitivně poslal ze silnice do lesa. Ještě že doma zůstalo Pegaso pro krátké výlety na silnici. Ale kápli jste mi do noty,páč letos plánuji Stelvio.Jen ještě nevím,kdy a s kým.Rumunsko je pro letošek jasné v termínu 28.5.-5.6.,to ale je na DRZ.Na Stelvio se chystám na Pegasu-snad to ta babča vydrží…No a KH budu letos v dubnu pomáhat organizovat pro partu cestovatelů,kdy to bude,dám vědět. Sraz bude tady v Emeránu. Tak se mějte a ať se daří…P-H.
  PS-dnes-14.3. jsem 5x uklízel sníh,je tu 3 dny metelice a teď večer byla pravá sněhová bouřka i s bleskama-tak nevín,kdy letos vyjedu…

 • Pavel Zamy

  Ahojky Pavle a Simčo,
  Stránky máte moc hezký, stroje taky a srdce na pravém místě. Přeji tedy mnoho šťastných km a doufám, že se třeba někde potkáme :-) Rád budu koukat na vaše wwwčka, co nového jste přiložili, co pěkného jste projeli.
  Hodne štěstí..

Články

TOPlist