Podzimní vyjížďka

— JIŽ PROBĚHLO —

!!! POZOR ZMĚNA!!!

Dochází k malé změně v naplánované trase. Nepodařilo se nám domluvit s restaurací Košík a ani s druhou alternativou, která byla v záloze ( Muzeum Moto Velo v Přerově). Jak je vidět, nikdo v dnešní době nemá zájem o zákazníka a tak věříme, že se nám to podaří příště. V současné chvíli vytahujeme záložní plán :-) .

Vyjižďka je naplánovaná následovně. Podíváme se na největší menhir v Čechách a nejstarší památný dub. Dále se přesuneme do Pekelných dolů, kde si posvítíme na méně známou štolu, která vede skrz celou skálu. Kdo si přiveze vlastní baterku, tak zde bude ve výhodě :-) . V případě času můžeme navštívit i skalní hrad Sloup v Čechách. Při zpáteční cestě se podíváme na první betonový železniční viadukt Jizerní Vtelno a  pohádkový zámek Stránov.
Věříme, že změna programu tě neodradí od vyjížďky. Celková délka trasy nebude příliš dlouhá, za to bude na co koukat.

Pomalu se nám plíživě blíží podzim. Neleníme a chceme využít poslední zbytky hezkého slunečného počasí a vyhlašujeme další slibovanou vyjížďku. V sobotu 8.10. pořádáme výlet, který sice nebude příliš náročný na ujeté kilometry, ale těšit se můžete na pár zajímavostí, které se nacházejí ve středočeském kraji. Jako první potěšíme milovníky výšek, k vidění bude telekomunikační věž a rozhledna Vysoká, která se nachází v blízkosti Kutné hory. Za větrného počasí konstrukce věže vyluzuje  zajímavou symfonii zvuků.  Z rozhledny je nádherný výhled po okolí i na přilehlý letohrádek, který nechal vystavět hrabě Špork.

Připravujeme další část této vyjížďky, ale jelikož nám ještě nebyl potvrzen termín od provozovatelů., necháme to zatím jako malé překvapení. :-) Věříme, že zase dáme dohromady skvělou partu lidí a skvělou zábavu, o kterou by byla škoda přijít. Prozatím si rezervujte tento čas.

Přihlašujte se na těchto stránkách pomocí formuláře co nejdříve. Počet účastníků je omezen, proto s přihláškou nevahej. :-)

Na akci jsou přihlášeni:

Řepáček – Yamaha yzf-r125
David – Fazer
Pavel – Bmw GS 1200 (spolujezdec)
Simona – Suzuki Freewind 650
František Limon – Kawasaki z750r
Jirka – BWM R1150R (spolujezdec)
Libor Brezai – Honda Transalp 600 (spolujezdec)
Pavel Švestka - Kawasaki ER5
Martina – BMW 650
Monika – BMW F800GS
Pavel Mensa  – FZ6 FAZER
Roman Viňas – YAMAHA XVS 1600 (spolujezdec)
Jirka Falco – Honda CB 600 F HORNET

Možná se přidají:
Petr a Monča -  Suzuki Inazuna
Pepino – TDM 900

 Přihláška:

Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Motorka

Telefon (nepovinné)

Spolujezdec
 Ano Ne

 • chevali

  Ahoj, pokud nebudu v sobotu na letišti/dělám si pilotní průkaz a čekám na termín zkoušek/, tak s Vámi také rád pojedu.-)) Přihlásím se, až to budu vědět určitě…
  Pavel

 • Petr Zeman

  Ahoj Prosím tě Pavle já a Monika bychom také rádi ovšem zatím se morduju s motorkou odmítá šlapat po čtyrech tak jestli to rozběhám tak určitě jedem . Je to mrcha doteď šlapala bez problémů a najednou maká jen na tři . Měnil jsem svíčku a ono je to stejné asi něco kolem paliva jelikož nechce běhat v nízkých obrátkách .Možná jsem nabral palivo s vodou a zůstalo to v karboši .Snad to dám dohromady . Čau Petr a Monika.

 • Jarda

  Nazdar lidičky,moc Vám závidím a tímto všechny moc zdravím.Na výlet nemohu protože musím pracovat takže aspoň Vám přeji pohodu a krásný zážitky,zdarec a dávejte na sebe pozor.

 • Petr a Monča

  Mašinu jsem rozchodil takže ok teď záleží jen na počasí ono se v dešti moc krásných zážitků nezažije a je to jen utrpení takže se rozhodne až ráno.

 • admin

  Také jsme ti všichni drželi palce, ať se ti to podaří opravit. Počasí určitě bude fajn, objednávku tam nahoru jsem poslali v předstihu. :-)

 • Josef Dudek

  Ahoj všichni. Tak jsem na Vás celý den myslel,jak se jede. Já doma makal jak barevnej. Doufám,že se příště už zase s Vámi svezu.
  Ahoj. Zdraví Pepa Pepino

 • Pavel Švestka

  ahoj posílám fotky z poslední akce no´ moc jich není ale snad se najdeté
  http://swigra.rajce.idnes.cz/pekelne_doly_8.10.2011/

Články

TOPlist