Akce pro rok 2012

Ahoj, zdravíme všechny stále příznivce našich stránek v novém roce. Zima je  zatím třeskutá a motorky si odpočívají v klidu teplých garáží, my však neleníme a vymýšlíme, co v tomto roce uskutečníme a na jaké akce vás pozveme.

Co nás tedy čeká v roce 2012?

Bowlingové  klání

Už se nám po vás všech upřímně stýská a do opravdové moto-sezóny je přeci jen ještě daleko, napadlo nás tedy uspořádat  takovou (ne)motorkářskou sportovní akci. Abychom si vytrénovali svaly a trochu se pobavili, plánujeme zimní soutěž v bowlingu. Tuto akci již připravujeme a v nejbližší době zveřejníme  více.

Výlety

Na tento rok plánujeme celou řadu jednodenních výletů a poznávacích akcí.  Tyto výlety budou pokračovat po vzoru předchozích let. Děkujeme za vaše kladné ohlasy, které nás motivují, abych v tomto směru pokračovali. Takže už teď ti můžeme slíbit, že opravdu budeme pokračovat.  Výlety budou nejen po Čechách a nakoukneme i do zahraničí. Určitě se vyplatí sledovat naše stránky, kde budeme postupně zveřejňovat termín a cíl těchto výletů.

Kromě těchto krátkých akcí plánujeme také výlet na prodloužený víkend. Cílem bude proslulé Passo dello Stelvio. Cestou se podíváme také na nádhernou krajinu Silvretta-Hochalpinestrasse a spát budeme v Rakousku, kde si vychutnáme horský vzduch.

 

Enduroškola

Je určena všem, kteří se nebojí zajet do terénu a otestovat si své zkušenosti, nebo je zdokonalit.  Tato škola bude zaměřena na dvě skupiny. První skupina si může vyzkoušet své zkušenosti na asfaltu, kde bude vysvětleno správné ovládání stroje. Druhá skupina si s námi může zajet do terénu a zjistit tak možnosti svého motocyklu.

Soutěže

V předchozí motosezóně se nám podařilo sehnat několik sponzorů, kteří se nám postarali o zajímavé dárky do soutěží. Pevně věříme, že se nám to podaří i v této nadcházející sezóně a tak se můžeš těšit na určitou motivaci v připravovaných soutěžích. Soutěže budou překvapením v plánovaných vyjížďkách a nebudeme je  nikde zveřejňovány dopředu. Věříme, že toto malé překvapení ti zpříjemní nevšední zážitek s už tak skvělou partou pohodových lidí.

Už  se na vás na všechny srdečně těšíme.

Články

TOPlist