Výlet do unikátního bludiště Irrgarten

Vyhlašujeme další letošní vyjížďku.

Hlavním cílem našeho výletu bude originální zelené bludiště Irrgarten  v německé obci Kleinwelka nedaleko našich hranic ( cca 50km od Liberce).

Jedná se o největší živé bludiště v Německu. K cíli uprostřed hlavního bludiště vede více než 30 000 různých možností. Pokud se vám podaří najít nejkratší, tak ta měří pouhých 350 metrů. Většina návštěvníků však samozřejmě ujde trasu mnohem delší, protože najít správnou cestu hned napoprvé není nic jednoduchého. Všichni, kdo dosáhnou cíle uprostřed labyrintu si mohou otisknout razítko na svou vstupenku. Odvážlivci se potom mohou vznést visutou lanovkou nad bludiště a celý areál si prohlédnout z výšky.

Cena vstupného je 4€. V případně více jak 15 osob zajistíme skupinovou slevu, cena po slevě 3,5€/osoba.

Cestou se zastavíme v Liberci u COYOTA na jídlo na pravé americké hamburgry a steaky. Stravenky k McDonaldovi raději nechte doma :-).

Další zastávka bude u unikátní litinové rozhledny v městečku Löbau. Téměř krajková věž, jako by ji vykul litinový cukrář,  měří 28 metrů a má tři vyhlídkové plošiny, na vršek vystoupáte po 120 schodech. Cena vstupného je 1€.

Vzhledem k délce trasy, počítejte že výlet je na celý den.

Termín: 23.6.2012

Odjezd : Praha  brzké dopolední hodiny (čas a místo bude upřesněno při registraci)

Přihlásit se můžete  na facebooku nebo pište na email: moto@roadbook.cz

Články

TOPlist