Loučíme se – prozatím

Dlouhou dobu jsme jezdili na motorkách a přemýšleli co udělat pro motorkáře. Nápadů nás napadalo hodně, ale z důvodů času jsme si museli vybrat jen jednu cestu. Vznikl tak Roadbook, který díky vám má dnes několik desítek příznivců a to nás nejenom těší, ale naplňuje energií k podnikání dalších akcí. Bohužel dnešním dnem musíme oznámit pozastavení akcí Roadbooku. Rozhodli jsme se vycestovat do Kanady a poznat tak krásy jiných zemí. Plníme si tak náš dlouhodobý sen, žít nějakou dobu za velkou louží. Všem kteří jste nás podporovali v činností Roadbooku moc děkujeme a věříme, že až se vrátíme zpět, tak budeme v našich aktivitách společně pokračovat.

Aby Roadbook neskončil úplně rozhodli jsme se, že budeme naše zážitky  a zkušenosti zveřejňovat na našich stránkách v rubrice Kanada a přidáme také zatím nezveřejněné články. Můžete nás stále zde podporovat, stejně jako s cestou do Norska a třeba se za námi i podívat. :-)

Tým Roadbook

  • Láďa Jers Nešetřil

    Šťastnou cestu za velkou kaluž, nepřejeďte žádného původního domorodce, pěkně piště a foťte vše, co po cestě uvidíte. Moc se těším na reportáže… A kdybyste ve volných chvílích dodělali videa z Norska – nebo jsme se dohodli třeba na předání nesestříhaných videjí z druhé části vaší velké cesty – tak by to bylo pohlazení na rozloučenou.
    Držím vám palce a až vás smutek přemůže, tak se nám vraťte. I kdyby nikdo další, tak já na vás budu čekat, abychom zase společně někam vyrazili ;) 

  • Pepinodufino TDM 900

    Přidávám se k předchozímu komentáři. Přeji hodně štěstí,opatrujte se na cestách a taky se těším na nějaké obrázky a zkušenosti z daleké země.Dík Pepa 

Články

TOPlist