Vše nejlepší do Nového roku 2014

PF roadbook

Minulý rok utekl jako voda a my si opět budeme zvykat na psaní nového dvojčíslí. Nevím jak vy, ale mě to většinou trvá ještě tak další tři měsíce než si na nové datum zvyknu. :-) Rok 2013 byl pro nás (Pavla se Simčou) velkou změnou a velkou neznámou. Jak mnozí z vás víte, oba dva jsme na celý rok sbalili své kufříky ( v  případě Simči pořádný loďák) a vydali se na roční život v kanadském Vancouveru. Ale jak se říká nic netrvá věčně a my  jako správní patrioti uslyšeli volání domovské hroudy a vrátili se zpět do Čech. Tak tedy můžeme s radostí prohlásit, že po roční “pauze” je tým roadbook.cz zpět a vy tady můžete opět nacházet zajímavé akce a tipy na výlety.

A protože bychom se s vámi opět rádi osobně sešli, rozhodli jsme se uspořádat  zimní  bowlingovou akci v areálu Karlův dvůr – Praha 8 Dolní Chabry.  Vyhlašujeme anketu o vhodný termín v únoru pro společné setkání při bowlingu. A na vás je jen zakliknout, které datum je pro vás nejlepší.  Budeme se na vás těšit a zatím pěkně hlasujte. :-)

[polldaddy poll="7693529"]

 • Pavel Mensa

  Ahoj tak jsem hlasoval a snad se uvidíme :-)

 • http://www.roadbook.cz/ roadbook.cz

  Ahoj Pavle, moc děkujeme za hlas. Jsme rádi, že je tu přece jen někdo, kdo na nás nezapomněl. :-)
  Budeme rádi, když přijdeš. Máme totiž nachystané zážitky a vtipné příhody z Kanady. Už se moc těšíme a vše nejlepší do toho nového roku. Simča a Pavel

 • Pavel Mensa

  Vam taky vse nej v novem roce. pokud vyjde termin na osmyho tak bych to taky asi stihl ale az tak v pul osmy po praci.

 • http://www.roadbook.cz/ roadbook.cz

  No nemůžeme nic slíbit to víš, většina je většina :-). Ale prosím tě mi neříkej, že v sobotu se pracuje déle než v týdnu – co je to za hrozný čas ?!!?

 • Pavel Mensa

  Ja pracuju na kratky a dlouhy tyden dvanactky,mame nepretrzity provoz

 • Zdenek alias Jirka Falco

  Tak vás tady zase vítáme :-) Nejsem nijak časově omezen a přikloním se k většině, takže zatím nehlasuji.

  P.S. Už scánějte motorky na léto :-D a jedéééém

 • http://www.roadbook.cz/ roadbook.cz

  Moc rádi tě zase uvidíme. Zatím to vypadá na druhou nebo třetí sobotu v únoru. Tak si neplánuj žádné dlouhé cesty na motorce apod. :-)
  PS: O motorky jsme řekli Ježíškovi, ale vzhledem k tomu, že se nic nestalo, tak doufám, že je nenechal na adrese ve Vancouveru. To by byl průšvih.

 • http://www.roadbook.cz/ roadbook.cz

  Chápu někdo holt vydělávat musí.

Články

TOPlist